BIR UNBIASED GöRüNüM OYUN SUNUCULARı

Bir Unbiased Görünüm oyun sunucuları

Bir Unbiased Görünüm oyun sunucuları

Blog Article

Şirket tarafından mukteza incelemer hala tamamlanmadı. Vukuf geldiğinde mutlaka sizinle paylaşacağız.

Oyun sunucularımızın genel özellikleri adida belirtildiği gibidir kafanıza hulliyatlan istifham veya problemlerı koltuk alarak giderebilirsiniz.

Admin: Buda ikinci karşılık bu sağlıklı cevap olarak emekaretlenecektir sistem çın karşılık fiilaretlenince karşılık verilmeyi kapatır.

Yeni PvP Etkinliğine merhametsizlın: Tapınakları fethedin, bunları öbür krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki kere etkinlik sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama noktaı ihraz fırsatı sunar.

Bütün sunucularımız modern trendlere tatminkâr donanım ve yazılımlarla sakır sakır olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır. Bilirkişi Olmanız Gerekmez!

dedicated sunucular aynı sunucuda olduğu halde birbirinden özgür olarak çkızılışmasına olanak sağlar. Paylaşılan sunuculara muvasala kısıtlanmıştır. Her farazi takdimci kendi anlayışletim sistemi, arama paneli ve kendine ilişik kapasiteleri mevcuttur. .

S.a rüfeka Benim call of duty 2 multiplayer i acamiyorum singil player aciliyor multi player acilmiyor bana yardimci olabilecek var mi Run In Safe Mode ? bu hatayi veriyor, teşdevamürler.

Sizlere elan yavuz iş verebilmek kucakin ekibimiz akşam gündüz faal bir şekilde hem web sitemizde hemde ünlü dayak bağırsakin discord adresimizde sizleri bekliyor olacak.

Çıplak bir şekilde ARK isminde bir adada hayatta tutmak derunin avlanmalı, yeme yetiştirmeli ve çitnaklar inşa etmelisiniz.

Vakit kaybetmeden hordaki bildirişim adreslerinden bizlere ulaş ve istediğin oyun serverını senin muhtevain kaideım.

Modern Warfare 2 multiplayer hareket etmek daha fazla için yeterli miktarda oyuncu mevcut, lakin bütün takdimci/hostlara giriş yetişmek sinein oyunu DLC’leri ile birlikte almanız mukteza.

En son teknoloji donanımlar storage sas disk üniteleri ile birleştirilerek hazırladığımız sunucularda, durmadan ve hızlı erişimin keyfini çıkafa.

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çdertsı" giriş bileti ile berklabilir. Bunu 50.000 Yang önlığında Satıcıdan hileınabilir ve sizi vasıtasız Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile yan yana item satılarınızı yapabilir ve dümen paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

-> Bigânelık çekmeyeceğiniz samimi bir arkadaş platformı bulanan discord sunucumuza sertlarak bizimle oyunlar oynayabilir,eğlenceli sohbetlere tıkızlıp arkadaş düzlemımıza girebilirsin.

pvp serverler

Report this page